KrajRegionWiadomość dnia

W Zabrzu podczas Industriady będą bić rekord w grze na akordeonie z Marcinem Wyrostkiem! [WIDEO]

-Szukamy akordeonistów, ustanawiamy rekord Polski! – mówią organizatorzy bicia nietypowego rekordu w Zabrzu. -Nie musisz być wirtuozem, nie musisz mieć dyplomu, wystarczy, że grasz na akordeonie i masz ochotę dołączyć do królewskiej orkiestry Marcina Wyrostka – tak organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy w Parku 12C Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. INDUSTRIADA 2016, święto Szlaku Zabytków Techniki oraz Sztolnia Królowa Luiza zapraszają do wspólnego muzykowania i pobicia rekordu Polski w liczbie akordeonistów wspólnie grających ten sam utwór.

Aby przygotować się do wspólnego występu należy odwiedzić stronę www.sztolnialuiza.pl, pobrać nuty i zacząć ćwiczyć. Organizatorzy proponują trzy utwory:

    Kajże się podzioł mój synocek miły
    Karliku, Karliku
    Już zachodzi czerwone słoneczko

Osoby chętne to wzięcia udziału w biciu rekordu proszone są o zapisanie się na listę telefonicznie pod nr. tel. 728 406 132 lub e-mailem: jmroczkowska@muzeumgornictwa.pl. Próba bicia rekordu odbędzie się w czasie tegorocznej INDUSTRIADY 11 czerwca 2016 w Sztolni Królowa Luiza – Park 12C (Zabrze, ul. Sienkiewicza 43). Próba dla akordeonistów o godz. 18.00.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close