RegionSilesia Informacje

Wandale! Zdemolowali tyski autobus [ZDJĘCIA] Kim są mężczyźni z monitoringu?

Policjanci z Tychów prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia karoserii oraz wybicia szyby w drzwiach tylnych autobusu linii 788 17 czerwca w Tychach na przystanku Czułów-Osiedle. 

 

Na nagraniu z monitoringu  widać dwóch mężczyzn:

  • Pierwszy mężczyzna w wieku około 20 do 30 lat, sylwetka szczupła, wzrost około 170 cm, włosy krótkie koloru ciemno blond, ubrany był w spodnie typu jeansy kolory niebieskiego typu 3/4, koszulka koloru jasnego z nadrukiem w kolorze białym, bluza koloru jasnego, buty ciemne sportowe, skarpetki ciemne.
  • Drugi mężczyzna w wieku około 20 do 25 lat, sylwetka szczupła, wzrost około 175 do 180 cm, włosy krótkie ciemne, ubrany w czarną bluzę z kapturem z białymi nadrukami na piersi, spodnie ciemne, buty sportowe ciemne.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close