AlarmKrajRegionWiadomość dnia

[WAŻNE] Nowe przypadki zachorowań w Polsce. Czarna sobota dla województwa śląskiego

Jak podaje Ministerstwo Zdrowia mamy kolejnych 120 osób z potwierdzonym pozytywnym wynikiem na obecność koronawirusa w organizmie. Niestety najwięcej z nich bo aż 50, pochodzi z naszego regionu. Są też kolejne zgony.

TOP 5 Silesia Flesz: Koronawirus po śląsku, czyli region walczy z epidemią!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Złe informacje napływają do wiadomości publicznej z Ministerstwa Zdrowia – mamy kolejnych 120 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Niestety najwięcej zakażonych osób przybyło w naszym regionie – aż 50! Dwie osoby zmarły – obie z województwa śląskiego, mowa o 67-letniej kobiecie z Częstochowy oraz 88-letniej kobiecie, która była hospitalizowana w Raciborzu i miała choroby współistniejące. Aktualna łączna liczba zachrowań na COVID-19 w Polsce to 3503, a liczba osób, które zmarły to 73.

Jak podaje MZ na swoim TwitterePotwierdzone przypadki dotyczą: 50 osób z woj. śląskiego, 16 osób z woj. wielkopolskiego, 14 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. zachodniopomorskiego, 9 osób z woj. pomorskiego, 6 osób z woj.lubuskiego, 6 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj.podkarpackiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Gospodarka stoi, ruszają zwolnienia grupowe! To początek lawiny?

Zespół Pilár i proboszcz katedry Chrystusa Króla nagrali teledysk z Telewizją TVS! [WIDEO] Saving Love to przesłanie ufności na trudny czas!

Matury próbne przez internet to porażka? Strona padała, testy sprzed lat 😉 [WIDEO]

źródło: Ministerstwo Zdrowia

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close