AlarmKrajRegion

Wichury nad Polską: Zerwany dach uderzył w narciarzy! Trwa akcja ratunkowa

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. W narciarzy uderzył dach, zerwany przez porywisty wiatr!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

[AKTUALIZACJA 11:55] Jak wynika z najnowszych doniesień służb, w wyniku uderzenia przez fragment zerwanego dachu w grupę narciarzy w Bukowinie Tatrzańskiej, zginęła jedna osoba, dwie kolejne są reanimowane.

Prawdopodobnie silny podmuch wiatru zerwał fragment dachu z jednego z budynków nieopodal stoku narciarskiego w Bukowinie Tatrzańskiej. Element uderzył najprawdopodobniej w czterech narciarzy.

Na początku służby informowały o reanimacji jednego z narciarzy. Niestety – aktualnie bilans wypadku jest już tragiczny. Jedna z rannych osób nie żyje. Służby informują o reanimacji dwóch kolejnych osób. Czwarty z uczestników wypadku jest przytomny. Akcja trwa. Na miejscu są wszystkie służby.

Bardzo poważny wypadek spowodowany wichurą na Rusińskim Wierchu. Zerwany dach spadł na ludzi. Są osoby zabite. Więcej informacji później. Działania trwają

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna Bukowina Tatrzańska Poniedziałek, 10 lutego 2020

Wcześniej na temat wypadku w Bukowinie tatrzańskiej pisaliśmy:

 

Jak informuje radio RMF FM, w czwórkę przebywających nieopodal stoku w Bukowinie Tatrzańskiej narciarzy uderzył zerwany przez porywisty wiatr fragment dachu. Wiatr rzucił element na stok narciarskim na którym przebywali narciarze.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, pomagają także ratownicy TOPR. Wiadomo, że reanimowana jest co najmniej jedna z czterech osób, biorących udział w wypadku.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

 

źródło: RMF FM
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Pedofil w Katowicach! Mężczyzna zgwałcił dwie dziewczynki? [FOTO, WIDEO]

Śmierć chłopca z Domu Dziecka w Sosnowcu. Będzie sekcja zwłok

Oscary 2020: „Boże ciało” Jana Komasy bez statuetki. „Parasite” wygrał w czterech kategoriach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close