KrajRegion

Wjechała samochodem w sklep, żeby ukraść butelkę alkoholu! [WIDEO]

54-latka wjechała w witrynę sklepu, a po jej uszkodzeniu, weszła do wnętrza monopolowego i ukradła butelkę alkoholu. Kobieta odpowie za kradzież z włamaniem w związku z uszkodzeniem mienia za co grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Będziemy płacili kaucję za plastikowe butelki? Odpowiedź w TOP 5 SILESIA FLESZ

Do zdarzenia doszło dziś w nocy, około godziny 3.30 w Wałczu, w jednym ze sklepów monopolowych. 54-latka samochodem osobowym wjechała w witrynę sklepu, uszkadzając szybę oraz przednią ścianę. Kobieta wysiadła z auta, weszła do  sklepu i zabrała butelkę alkoholu. Następnie wsiadła do samochodu i odjechała. Zdążyła jeszcze uszkodzić inny samochód osobowy, zaparkowany nieopodal sklepu.

54-latka została zatrzymana w miejscu zamieszkania. Przybyłym na miejsce policjantom powiedziała, że pojechała do miasta po alkohol i papierosy. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miała ona prawie 1 promil alkoholu w organizmie.

Zatrzymana usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem w związku z uszkodzeniem mienia, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Powołany biegły z zakresu badań retrospektywnych określi zawartość alkoholu i środków psychotropowych we krwi kobiety. Straty powstałe w wyniku tego zdarzenia oszacowano na kwotę około 20 tys. złotych.

źr. policja.pl

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close