KrajRegion

Wojciech Nowacki z Bytomia przebiegnie 100 km na 100-lecie niepodległości. Wszystko dla Szlachetnej Paczki [WIDEO]

Przed nim kolejne wyzwanie. Wojciech Nowacki z Bytomia, tym razem chce przebiec 100 km w 12 godzinnym biegu – na 100-lecie niepodległości. Każdy kilometr mogą wylicytować internauci. Dochód z akcji ma trafić na akcję Szlachetna Paczka.

 

Rekord jaki pokonałem to 62 km, trwało to lekko ponad 5 godzin. A czeka mnie teraz dwa razy tyle i zobaczymy, jaki efekt uda się nam osiągnąć – mówi Wojciech Nowacki, który przebiegnie 100 km dla Szlachetnej Paczki.

Wojciech Nowacki biega od prawie 10 lat. W ubiegłym miesiącu za przebiegnięte kilometry, które na jego fanpagu wylicytowali internauci, zebrał ponad 6 tysięcy złotych na rzecz schroniska dla zwierząt w Bytomiu. Ale pan Wojtek chce biegać i pomagać nadal.

Czuję się lepiej jak wyjdę, pobiegam, lepiej się czuję ,wrócę, wykapię, się. Mam większe chęci do życia. Lepiej człowiek się czuje, kondycja coraz lepsza – mówi Wojciech Nowacki.

I pomysły. Pan Wojtek zapowiada, że 6 grudnia przebiegnie kolejne kilometry, tym razem w przebraniu mikołaja – cel zapewne również będzie szlachetny.(Monika Herman)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close