RegionSportWiadomość dnia

Wojciech Saługa o Lidze Narodów: dziękujemy prezesowi Bońkowi, że docenił nasz wysiłek

Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa podziękował prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewowi Bońkowi za to, że dwa mecze Ligi Narodów odbędą się na Stadionie Śląskim.

Bardzo radosny dzień dla wszystkich kibiców piłki nożnej w województwie śląskim. Liga Narodów na Stadionie Śląskim. W październiku gościmy Portugalię i Włochy. Niesamowite to dla nas, że ten wysiłek setek ludzi, którzy modernizowali, budowali, a dzisiaj administrują Stadionem Śląskim nie idzie na marne i Stadion Śląski staje się poważną areną do wielkich wydarzeń i budzenia wielkich emocji. Dziękujemy panu prezesowi Bońkowi, że docenił nasz wysiłek i Liga Narodów zagości na Stadionie Śląskim – mówi w nagraniu dla Slaskie.pl marszałek Wojciech Saługa.

Zobacz także: Jarosław Makowski kandydatem PO i .Nowoczesnej na prezydenta Katowic

Jarosław Makowski kandydatem PO i .Nowoczesnej na prezydenta Katowic

Decyzję o tym, że dwa mecze reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Ligi Narodów odbędą się na Stadionie Śląskim ogłosił dzisiaj Zbigniew Boniek. 11 października polska reprezentacja zmierzy się z aktualnymi mistrzami Europy – Portugalią, a 14 października z Włochami.

(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close