KrajRegion

Wpadli podczas podlewania marihuany

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu biłgorajskiego (woj. lubelskie). Mężczyźni wpadli, gdy podlewali marihuanę.

 

Piłkarze zespołu z okręgówki bawią się w kiboli! TOP 5 Silesia Flesz gra FAIR!

Policjanci z wydziału kryminalnego biłgorajskiej komendy, bazując na informacjach własnych, pojechali w rejon nieużytków rolnych na terenie gminy Potok Górny. Z informacji policjantów wynikało, że w tym miejscu znajdować ma się plantacja krzewów marihuany.

Na miejscu zastali dwóch mężczyzn podlewających sadzonki, którzy na widok policjantów zaczęli uciekać. W wyniku bezpośredniego pościgu policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn i szybko ustalili dane personalne drugiego. Jak się okazało, byli to mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku 21 i 22 lat. Starszy z mężczyzn sam oddał się w ręce mundurowych. W miejscu uprawy policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 150 sztuk sadzonek konopi indyjskich innych niż włókniste we wczesnej fazie wzrostu. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

W piątkowe popołudnie usłyszeli zarzuty. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju. 21 i 22-latek staną przed sądem. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close