AlarmRegionWiadomość dnia

Wszystkich Świętych 2015: Cmentarze w Gliwicach 1 listopada. Jak dojechać, gdzie parkingi? [CMENTARZE W GLIWICACH WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2015]

Zmiany w organizacji ruchu na czas Wszystkich Świętych dotyczyć będą rejonu dwóch gliwickich cmentarzy: CMENTARZA CENTRALNEGO i CMENTARZA ŚW. WOJCIECHA. Osoby udające się na cmentarz przy ul. Lipowej mogą mieć dodatkowy kłopot z parkowaniem już 31 października. O 15.30 na sąsiadującym z cmentarzem stadionie będzie rozgrywany mecz piłkarski. Można spodziewać się przyjazdu wielu kibiców. Mogą tworzyć się korki.

 

Cmentarz Centralny w Gliwicach:

Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą w okolicach cmentarza Centralnego w Gliwicach od 30.10.2015 od godz. 20:00 do 01.11.2015 do godz.24:00. Przy cmentarzu Centralnym odcinek ul. Kozielskiej między ul. Okulickiego i rondem im. Andersa zostanie wyłączony z ruchu. Kierowcy jadący od strony ul. Kozielskiej, poprowadzeni zostaną ul. Okulickiego w prawo do DK-88 w kierunku na Bytom lub w lewo w kierunku ul. Andersa. Odcinki tych ulic zostaną przekształcone w drogi jednokierunkowe. Od węzła DK-88 – Okulickiego będzie można dojechać do parkingu przy C.H. Arena i parkingu usytuowanego na tyłach cmentarza Centralnego. Dodatkowo umożliwione zostanie parkowanie po obu stronach ul. Andersa oraz jednostronnie na ul. Okulickiego. W trakcie obowiązywania zmienionej organizacji ruchu, sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Okulickiego zostanie wyłączona.

 

Cmentarz przy ul. św. Wojciecha:

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarza przy ulicy Świętego Wojciecha w Gliwicach zostaną wprowadzone 30.10.2015r od godz.20:00 i obowiązywać będą do 01.11.2015 r. do godz. 24:00. Jeden kierunek ruchu wprowadzony zostanie na ul. św. Wojciecha i na ul. Myśliwskiej, na odcinku od ul. Jałowcowej do ul. Toszeckiej. Dojazd do cmentarza przy ul. św. Wojciecha odbywał się będzie od ul. Toszeckiej. Uwaga !!! Na części ul. św. Wojciecha wprowadzony zostanie prawostronny zakaz zatrzymywania się.  Jadący od DK 88 prowadzeni będą objazdem ulicami: św. Wojciecha, Jałowcową, Myśliwską oraz Toszecką. Dla samochodów ciężarowych wytyczony zostanie przejazd : DK-88 przez rondo na ul. Pionierów do ul. Toszeckiej.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close