AlarmRegionWiadomość dnia

Wszystkich Świętych 2016: Cmentarze w Zabrzu 1 listopada. Jak dojechać, gdzie parkingi? [CMENTARZE W ZABRZU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2016]

Policjanci zabrzańskiej drogówki rozpoczęli działania w ramach akcji "Znicz 2016". Działania potrwają do 2 listopada do godziny 22.00. Prezentujemy mapy zawierające zmiany w organizacji ruchu przy największych cmentarzach w Zabrzu.

 

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Budowlanej w dzielnicy Rokitnica: Osoby udające się na cmentarz przy ul. Budowlanej informujemy, że na tej ulicy wprowadzony jest jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Wyszyńskiego do łącznika ulicy Budowlanej z ulicą Kosmowskiej.

 

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Kopalnianej w dzielnicy Mikulczyce: Osoby udające się na cmentarza mieszczący się przy ulicy Ofiar Katynia w zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce informujemy, że na ulicy Kopalnianej wprowadzony jest jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Ofiar Katynia do garaży zlokalizowanych w ciągu ulicy Kopalnianej

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Rogoźnickiej w dzielnicy Pawłów: Osoby udające się na cmentarz w Pawłowie informujemy, że na ulicy Rogoźnickiej wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Obrońców Westerplatte do ulicy Mendego.

 
Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Pokoju: Osoby udające się na cmentarza zlokalizowany przy ulicy Pokoju w centrum Zabrza informujemy, że na ulicy Pokoju wprowadzony będzie jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Piłsudskiego do ulicy Ciupki.

 

Zmiana organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Czołgistów i ulicy św. Józefa w dzielnicy Centrum: Osoby udające się na cmentarza zlokalizowany przy ulicy Czołgistów w centrum Zabrza informujemy, że na ulicy Czołgistów wprowadzony jest jeden kierunek ruchu na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Matejki oraz na ulicy Lubelskiej od ul. Czołgistów do ul. Wita Stwosza, a także na ulicy Ptasiej od ulicy Biniasa do ulicy św. Józefa.

 

Organizacji ruchu w Zabrzu przy ulicy Płaskowickiej w dzielnicy Zaborze: Osoby udające się na cmentarza zlokalizowany przy ulicy Płaskowickiej w zabrzańskiej dzielnicy Zaborze informujemy, że udostępnione będą parkingi w niżej wymienionych jednostkach:

W dniu Wszystkich Świętych w obrębie cmentarzy służbę pełnić będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz komisariatów. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o dostosowanie się do proponowanej organizacji ruchu oraz stosowanie do zaleceń policjantów pełniących w tych rejonach.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close