Region

Wybory prezydenckie 2020. Kiedy dowiemy się, kto wygrał wybory?

Jutro o godzinie 7 na terenie całego kraju rozpoczną się wybory prezydenckie. Kiedy poznamy nazwisko nowego prezydenta? Państwowa Komisja Wyborcza podała harmonogram konferencji prasowych, podczas których będzie informować na temat przebiegu głosowania, frekwencji oraz wyników wyborów.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Pierwsza konferencja PKW odbędzie się w niedzielę o godzinie 10. Wtedy poinformuje o rozpoczęciu i przebiegu głosowania. Z kolei o godzinie 13:30 PKW zamierza podać pierwsze informacje na temat frekwencji na godzinę 12. O 18:30 dowiemy się ile osób zagłosowało do godziny 17, a o godzinie 22 PKW poinformuje o zakończeniu głosowania.

Na poniedziałek (13 lipca) PKW przewidziała cztery konferencje i bardzo możliwe, że podczas jednej z nich poznamy już oficjalne wyniki wyborów, choć bardziej prawdopodobny wydaje się termin wtorkowy. Konferencje w poniedziałek mają odbyć się o godzinach: 10, 13:30, 18:30 i 22.

09

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Stabilizuje się sytuacja na rynku pracy w Polsce. Ofert pracy coraz więcej

Kolejne powikłania po COVID-19? Lista jest coraz dłuższa!

Na Giełdzie Samochodowej w Gliwicach powstanie targowisko! Od kiedy?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close