RegionWiadomość dnia

Wybory samorządowe 2018: Rekord w Siemianowicach! Ponad 85% głosów dla prezydenta Rafała Piecha!

Ponad 85 procent poparcia wśród mieszkańców – Rafał Piech w Siemianowicach Śląskich w czołówce rekordów Polski!

 

ZOBACZ KONIECZNIE: Czym żyją internety? TOP 5 newsów Silesia Flesz!

 

Rafał Piech to jeden z rekordzistów nie tylko na mapie województwa śląskiego, ale i Polski. Wybory samorządowe 2018 rozstrzygnął już w I turze, gromadząc ponad 85-procentowe poparcie! To jeden z najlepszych wyników w Polsce.

Rafał Piech, cieszący się poparciem 85% mieszkańców, już w pierwszej turze wyborów zdeklasował kandydatów partyjnych w Siemianowicach Śląskich, dołączając tym samym do wąskiego grona rekordzistów Polski, jeśli chodzi o poparcie uzyskane w wyborach samorządowych na Prezydenta Miasta.

 

CZYTAJCIE TAKŻE: Zygmunt Frankiewicz prezydentem Gliwic już po raz ósmy!

Gliwice bez niespodzianki. Zygmunt Frankiewicz prezydentem po I turze wyborów

Pytany o receptę na tak spektakularny sukces wyborczy odpowiada skromnie: –To zasługa przede wszystkim świetnie zbudowanego i dobranego zespołu. Zaraz potem wymienia dodatkowe składniki samorządowego sukcesu: – Trzeba zawsze dotrzymywać danego ludziom słowa, stworzyć warunki do stałego dialogu i konsultacji z mieszkańcami, jak np. powołane przeze mnie Rady: Gospodarcza, Seniorów, Młodzieżowa czy Sportu. Ponadto – kontynuuje – należy stworzyć odpowiednie narzędzia do wyrażania opinii i potrzeb inwestycyjnych poprzez media społecznościowe, czy rozbudowany budżet partycypacyjny, w ramach którego np. siemianowicka młodzież od ponad trzech lat otrzymuje środki z budżetu miasta do samodzielnego zagospodarowania. Zawsze jednak i przede wszystkim należy szanować ludzi w każdym wieku, bowiem świetne pomysły na rozwiązywanie problemów naszego miasta może mieć zarówno 11-latek, jak i 70-latek.

 

CZYTAJCIE TAKŻE: Wybory samorządowe 2018 w Chorzowie wygrała Koalicja Obywatelska

Wybory Samorządowe 2018: Koalicja Obywatelska rozbiła bank w Chorzowie! 18 mandatów radnych dla PO i Nowoczesnej!

W nadchodzącej kadencji prezydent Siemianowic Śląskich planuje kontynuować rewitalizację miasta, utrzymywać status gminy najbardziej przyjaznej rodzinie, za jaką samorząd województwa śląskiego uznał Siemianowice Śląskie w 2015 roku oraz wdrażać innowacyjne rozwiązania, służące poprawie bezpieczeństwa i jakości życia, w oparciu o idee smart city.
(WZ/UM Siemianowice Śląskie)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close