AlarmRegion

Wybuch gazu w Bełku: Nie żyje 16-latek, ciężko poparzony w eksplozji gazu

Zmarł 16-latek, który w ubiegły poniedziałek poważnie ucierpiał w wybuchu w jednym z domów w Bełku w gminie Czerwionka-Leszczyny. Miał bardzo poważne poparzenia.

 

 

Makabra w Parku Śląskim! W Rosarium znaleziono rozkładające się zwłoki!

W budynku runęła cała ściana. Śledczy nadal badają przyczyny katastrofy. Prawdopodobnie wybuchł gaz, który wydobywał się z instalacji zasilanej butlą gazową.

W wyniku zdarzenia pani Lidia i jej młodszy, 11-letni syn zostali bez dachu nad głową. W czasie wybuchu nie było ich w domu. Za kilka tygodni zamieszkają w mieszkaniu socjalnym. W pomoc zaangażowało się Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk, które organizuje zbiórkę pieniędzy na wyposażenie.

Także Urząd Miasta Czerwionka-Leszczyny, prowadzi zbiórkę mebli, AGD, artykułów czystości i artykułów szkolnych. Pomóc rodzinie można wpłacając pieniądze na numer konta podany na stronie www.belk.pl lub przekazując sprzęty i artykuły gospodarstwa domowego, po uprzednim kontakcie z Urzędem Miasta oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czerwionce – Leszczynach.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close