AlarmRegionWiadomość dnia

Wycieńczony mężczyzna znaleziony w lesie w Krzepicach. Nie mógł poruszać się o własnych siłach

Wycieńczony mężczyzna znaleziony w lesie w Krzepicach (powiat kłobucki). Pomoc nadeszła w samą porę, ponieważ wyziębiony 80-latek nie mógł poruszać się o własnych siłach.

Wycieńczony mężczyzna znaleziony w lesie w Krzepicach
Wycieńczony mężczyzna znaleziony w lesie w Krzepicach

Do kłobuckiej komendy zgłosiła się mieszkanka Gminy Lipie, która poinformowała o zaginięciu 80-letniego ojca. Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna rano wyjechał na zakupy do Krzepic, jednak do wieczora nie wrócił do domu.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowano dostępne siły mundurowych. W działania zaangażowano również przewodnika z psem tropiącym z Częstochowy. Do akcji włączyli się także strażacy ochotnicy i mieszkańcy.

 

Wycieńczony mężczyzna znaleziony w lesie w Krzepicach
Wycieńczony mężczyzna znaleziony w lesie w Krzepicach

Akcja poszukiwawcza zakończyła się szczęśliwie. Starszego mężczyznę odnaleźli policjanci i wnuczek zaginionego. Pomoc nadeszła w samą porę, gdyż wyziębiony 80-latek nie mógł poruszać się o własnych siłach.

Odnaleziony mężczyzna został przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala w Krzepicach.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close