AlarmRegionWiadomość dnia

Wyczarujmy dla NIEGO pomoc! Iluzjonista Tomek Kabis z MAM TALENT ma raka serca!

Swoją pasją zaraża innych, teraz sam potrzebuje pomocy. 29- letni iluzjonista Tomek Kabis zachorował na złośliwego raka serca. Informacja dotarła do niego tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

 

 

Kto zniszczył fotoradar w GLIWICACH? Zdążył zrobić 26 tysięcy zdjęć!

-To się pojawiło ze zwykłego kaszlu – pierwsze podejrzenie lekarzy było, że to zapalenie płuc. Ale po tomografii okazało się, że to duży guz, który już uciskał płuca i serce. To było zaskoczenie dla wszystkich – jak mógł ten guz tak duży urosnąć – mówi Tomek Kabis, który zachorował na nowotwór złośliwy serca.

 

Niemal natychmiast zareagowali przyjaciele artysty i zorganizowali zbiórkę na rzecz Tomka – zrzutkę na jego leczenie. W sumie uzbierano ponad 11 tysięcy.

 

29- letni iluzjonista Tomek Kabis zachorował na złośliwego raka serca. Informacja dotarła do niego tuż przed świętami Bożego Narodzenia
29- letni iluzjonista Tomek Kabis zachorował na złośliwego raka serca. Informacja dotarła do niego tuż przed świętami Bożego Narodzenia

-Chcemy zebrać środki jakie teraz potrzebne są, na najbardziej potrzebne rzeczy. To są też pieniądze, które zbieramy na chemię, lekarstwa, transport, aby jak najłatwiej było mu to przejść – mówi Monika Postrzygacz, organizatorka akcji wspierającej Tomka Kabisa.

Finalista Mam Talent – jest znanym w Polsce iluzjonistą, który sam przez lata wspierał akcje charytatywne. Dla niego i jego przyjaciół ta diagnoza to szok, ale nie tracą nadziei.

-Przyjaciele, rodzina, wszyscy się modlą i wspieramy go jak możemy, bo wierzymy, ze Tomek już za moment będzie sprawny i będzie mógł wrócić na scenę ze swoimi występami – mówi Alan Kralski, współpracownik Tomka Kabisa.

Scena i pasja to to, co trzyma go przy życiu. –Cieszę się ze wsparcia mojej rodziny i przyjaciół. Ci wszyscy ludzie, których spotkałem podczas mojej iluzji na scenach, w szpitalach, czy domach dziecka i ci ludzie teraz przychodzą i mówią, że mnie wspierają, również finansowo. Jeśli ludzie potrafią się podzielić również pieniążkami ze mną – to już jest coś – dodaje Tomek Kabis.

Niestety, stan zdrowia Tomka wymaga długiego leczenia i rehabilitacji – po diagnozie guza serca, pojawiły się przerzuty do wątroby. Tomek liczy na pomoc. Jeśli mu się uda to – jak sam mówi – będzie to największa sztuczka w jego życiu.

 

zrzutka.pl: „Zbiórka na największą sztuczkę świata – pokonanie raka!

Finalista Mam Talent – jest znanym w Polsce iluzjonistą, który sam przez lata wspierał akcje charytatywne. Dla niego i jego przyjaciół ta diagnoza to szok, ale nie tracą nadziei
Finalista Mam Talent – jest znanym w Polsce iluzjonistą, który sam przez lata wspierał akcje charytatywne. Dla niego i jego przyjaciół ta diagnoza to szok, ale nie tracą nadziei

(Monika Herman)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close