AlarmRegionWiadomość dnia

Wypadek autobusu z żołnierzami z Bytomia w Świętoszowicach: Wciąż potrzebna jest krew dla rannych [ZDJĘCIA]

Wciąż potrzebna jest krew dla rannych żołnierzy z Bytomia, jacy odnieśli obrażenia w wypadku autobusu, jakim jechali. Do wypadku doszło w Świętoszowicach pod Tarnowskimi Górami.

 

Na ulicy Dolnej w Świętoszowicach doszło do groźnego wypadku. Jak wstępnie ustalili obsługujący to zdarzenie policjanci, 38-letni kierowca autobusu przewożącego 23 żołnierzy, na prostym odcinku drogi, podczas wymijania innego pojazdu, stracił panowanie nad autobusem i uderzył w przydrożne drzewo.

Wypadek autobusu z żołnierzami z Bytomia w Świętoszowicach: Wciąż potrzebna jest krew dla rannych (fot.KPP Tarnowskie Góry)

Kierowca oraz sześcioro pasażerów – żołnierzy z Bytomia – z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają tarnogórscy śledczy.

Wciąż potrzebna jest krew dla rannych żołnierzy i kierowcy autobusu z wypadku w Świętoszowicach. Akcja krwiodawstwa dla rannych żołnierzy z Bytomia odbędzie się 27 grudnia w RCKiK w Bytomiu, ulica Żeromskiego 7 w godzinach od 7.00 do 12.00. (WZ/KPP Tarnowskie Góry)

Wypadek autobusu z żołnierzami z Bytomia w Świętoszowicach: Wciąż potrzebna jest krew dla rannych (fot.KPP Tarnowskie Góry)
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Wypadek autobusu z żołnierzami z Bytomia w Świętoszowicach: Wciąż potrzebna jest krew dla rannych [ZDJĘCIA]”

  1. Czym tu się dziwić. Droga w Świętoszowicach to dziura na dziurze a przy wylocie do krajowej 78 to już wogule masakra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close