AlarmKrajRegion

Wypadek kajakarzy na Skawie w powiecie wadowickim. Kilkanaście osób wpadło do wody

Wypadek kajakarzy podczas spływu na Skawie w powiecie wadowickim. Kilkanaście osób wpadło do wody.

 

Wypadek kajakarzy na rzece Skawa w powiecie wadowickim miał miejsce w miejscowości Jaroszowice, w sobotę, 28 lipca. Podczas kajakowego spływu kilkanaście osób wpadło do wody. Natychmiast ruszyła akcja ratunkowa.

Jak wynika ze wstępnych informacji – kajakami płynęło kilkanaście osób. Kilkoro wyłowiono już z wody. Na miejscu ratownicy reanimowali 32-letniego mężczyznę, kilka osób po wyłowieniu ze Skawy trafiło do szpitala. Trafił do szpitala w stanie zagrażającym życiu. Jak podaje rmf.fm – większość uczestników feralnego spływu to nastolatkowie.

Jeden z uczestników spływu utknął na kamieniu pośrodku rzeki – trwa jego ściąganie na brzeg. Pozostali uczestnicy zostali już wyłowieni – części z nich udzielono pomocy przedmedycznej na miejscu.

Na miejscu, w którym wydarzył się wypadek kajakarzy – są policja i straż pożarna. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close