AlarmKrajRegion

Wypadek kolumny Służby Ochrony Państwa. W jednym z aut Prezydent Andrzej Duda!

Kolejny wypadek samochodów Służby Ochrony Państwa! Tym razem jednym z aut, jadących w kolumnie, podróżował Prezydent RP, Andrzej Duda.

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

Wypadek kolumny SOP miał miejsce w województwie zachodniopomorskim. Podczas przejazdu kolumny samochodów Służby Ochrony Państwa, jedno z aut SOP zahaczyło o samochód cywilny.

W samochodzie Służby Ochrony Państwa jechali ochroniarze z bezpośredniej ochrony prezydenta. Sam Prezydent Andrzej Duda jechał innym samochodem.

O kolizji poinformowało jako pierwsze radio RMF FM. Jak wynika z informacji, do jakich udało się dotrzeć dziennikarzom RMF, kolizja miała miejsce podczas wymijania cywilnego samochodu, który ustępował pierwszeństwa prezydenckiej kolumnie. Podczas manewru wymijania, jedno z aut jadących w kolumnie SOP zahaczyło cywilne auto lusterkiem.

Niestety, to nie pierwsze takie zdarzenie z udziałem samochodów jeżdżących w Służbie Ochrony Państwa. Jak informował kilka tygodni temu TVN, wg dokumentacji do której udało się dotrzeć dziennikarzom tej stacji – zaledwie w przeciągu czterech miesięcy miało dojść do uszkodzenia aż 11 samochodów SOP! W róznym stopniu uszkodzone zostały wozy, jeżdżące na co dzień w ochronie prezydenta, premiera, ministra sprawiedliwości czy marszałka Sejmu.

źródło: RMF FM/FAKT(red.W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close