AlarmRegionWiadomość dnia

Wypadek i korek na Chorzowskiej w Katowicach. Bus wbił się w bariery

Wypadek i korek na Chorzowskiej w Katowicach w piątek, 6 października. VW Passat zderzył się z busem, który wbił się w bariery. Na Chorzowskiej utworzył się spory Korek.

 

Wypadek i korek na Chorzowskiej w Katowicach w piątek, 6 października. Na ulicy Chorzowskiej, w rejonie skrzyżowania ze Stęślickiego, VW Passat zderzył się z samochodem dostawczym. Dostawczak wbił się w bariery. Kierowca Passata został odwieziony do szpitala.

Wypadek i korek na Chorzowskiej w Katowicach w piątek, 6 października. VW Passat zderzył się z busem, który wbił się w bariery (fot.Agnieszka Strzelczyk)

Wypadek na Chorzowskiej w Katowicach spowodował w stronę Ronda spory korek. Ruch puszczony został tylko pod Rondem, góra stanęła w korku. Ruchem kieruje policja, która wyjaśniać będzie także okoliczności wypadku. Utrudnienia powinny wkrótce się skończyć.(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close