AlarmRegion

Wypadek w Tarnowskich Górach! [ZDJĘCIA] Motocyklista przewieziony do szpitala

Do wypadku doszło na ulicy Radzionkowskiej w Tarnowskich Górach. Po zderzeniu motocykla z samochodem osobowym, do szpitala został przetransportowany kierujący jednośladem.

Wypadek w Tarnowskich Górach! [ZDJĘCIA] Motocyklista przewieziony do szpitala (fot. KMP Tarnowskie Góry)
Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 40-letnia kierująca hondą, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z jadącym motocyklistą. Następnie kierowca jednośladu utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w renaulta. W wyniku tego zdarzenia, do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony 47-letni kierujący jednośladem. Tarnogórscy śledczy wyjaśniają teraz dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Wypadek w Tarnowskich Górach! [ZDJĘCIA] Motocyklista przewieziony do szpitala (fot. KMP Tarnowskie Góry)
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji w naszym regionie. Dlatego po raz kolejny apelujemy do kierujących samochodami, aby zwracali szczególną uwagę na motocyklistów i rowerzystów. Pamiętajmy, że dla niechronionych użytkowników ruchu drogowego, zderzenie z samochodem może mieć poważne skutki nawet przy małych prędkościach. Z kolei kierującym jednośladami przypominamy, aby pamiętali o podstawowych zasadach bezpiecznej jazdy.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close