AlarmRegion

Z OSTATNIEJ CHWILI: Drzewo spadło na DK 86 w Katowicach. Droga na Tychy zablokowana!

Jak informują nas kierowcy – na DK 86 w Katowicach na wysokości Giszowca drzewo wywróciło się na drogę. Zatarasowane są pasy w kierunku Tychów. Zaczyna się tworzyć korek!

 

 

Blok w Katowicach mógł wylecieć w powietrze!

-Drzewo przewróciło się na DK 86 w Katowicach na pasy jezdni w stronę Tychów. Już tworzy się korek, na miejsce jadą służby, to musiało stać się dosłownie przed chwilą – informuje www.tvs.pl użytkownik „Mati z czarnej besti”.

Gwałtowne burze nad Śląskiem i Zagłębiem! Porywisty wiatr, deszcz a nawet GRAD!

Zdarzenie potwierdza stanowisko kierowania śląskiej drogówki. -Na miejscu trwają czynności. Służby usuwają drzewo, które przewróciło się na DK 86 w Katowicach na wysokości Giszowca. Jeden pas na Tychy jest już przejezdny – informuje nas oficer dyżurny. Nie wiadomo jak długo potrwa akcja. Policja prosi o ostrożność w tym rejonie i ostrożną jazdę dzisiaj w ogóle, bo nad województwem śląskim przetaczają się gwałtowne burze.

autor: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close