AlarmRegionWiadomość dnia

Z OSTATNIEJ CHWILI: wypadek w parku w Jaworznie. Płetwonurek za szybko się wynurzył

Groźny wypadek w bazie nurkowej w Parku Gródek w Jaworznie. Podczas nurkowania jedna z kobiet za szybko wynurzyła się na powierzchnię i najprawdopodobniej doszło do tzw. dekompresji. Poszkodowana to 48-letnia obywatelka Czech. Na miejscu trwają czynności policyjne.

 

Walka z robalami w Jaworznie i z dzbanami dewastującymi miasto w Sosnowcu:

Jak poinformowała nas rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie mł. asp. Monika Śliwińska na razie nie wiadomo, czy stan kobiety jest poważny. Wiadomo natomiast, że na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, który przetransportował ją do szpitala.

Diving Marina „Koparki”, bo taką nazwę nosi ośrodek, to jedno z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w Polsce. Nazwa „koparki” wzięła się od zalanych przez wodę koparek, które spoczywają na dnie zbiornika i są jedną z niewielu tak nietypowych atrakcji, dostępnych dla nurków nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Fot. P. Jędrusik

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close