AlarmRegionWiadomość dnia

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zawalił się dach sortowni KWK Mysłowice! Trwa przeszukiwanie gruzów

Zawaliła się część dachu sortowni po dawnej kopalni KWK Mysłowice. Na miejscu są wszystkie służby, trwa przetrząsanie gruzowiska.

 

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Część dachu dawnej sortowni na terenie likwidowanej już kopalni Mysłowice runęła w piątek, 15 maja. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. Prawdopodobnie pod gruzami nikogo nie ma – ale muszą to drobiazgowo sprawdzić strażacy i ratownicy. Teren jest ogrodzony, jest więc małe prawdopodobieństwo, że ktoś znajdował się w środku, kiedy runął dach sortowni. Służby jednak na razie prowadzą akcję.

To nie pierwsze zdarzenie w tym miejscu. W 2018 roku na terenie budynku dawnej sortowni wybuchł pożar. Przeznaczony do rozbiórki budynek stanął w ogniu. Ogień spowodował duże zniszczenia i zadymienie – na szczęście nikomu wtedy nic się nie stało.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus: Niewydolność nerek u 1/3 pacjentów chorych na COVID-19

Koronawirus w woj.śląskim: ponad 200 nowych zakażeń! Nie żyją kolejni mieszkańcy regionu

SZOK! Stworzył grę zachęcającą do okaleczania się, a nawet samobójstwa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close