RegionSport

Za 30 zł Twoje nazwisko może być na koszulce GKS Tychy

Epidemia koronawirusa to spore problemy dla klubów sportowych. W związku z odwołaniem meczów kluby muszą się liczyć ze stratami finansowymi. I próbują znaleźć różne sposoby na wybrnięcie z tej sytuacji. Ciekawy pomysł na ratunek ma GKS Tychy.

TOP 5 Silesia Flesz: Nie leczcie koronawirusa papierem toaletowym!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Kupuj wirtualnie – pomagaj realnie. To hasło będzie najprawdopodobniej towarzyszyło nam w najbliższych tygodniach. Klub zawsze mógł liczyć na swoich wiernych i oddanych kibiców. Wspólnie przeżyliśmy już wiele trudnych chwil, ale zawsze wychodziliśmy z nich zwycięsko. Teraz ponownie prosimy Was o pomoc. Stawka tego meczu jest jednak inna niż zazwyczaj. Trybuny Stadionu Miejskiego muszą świecić pustkami. To bardzo smutny widok, ale wiemy, że obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich. W ostatnich dniach otrzymujemy od Was jednak wiele sygnałów wsparcia i gotowości do pomocy. W takich chwilach jesteśmy wielką „Trójkolorową” rodzinąpisze klub na swojej stronie.

Dlatego klub zdecydował o wprowadzeniu wirtualnych biletów na mecz ze Stalą Mielec.

Jeśli zdecydujecie się na zakup wirtualnych biletów na mecz ze Stalą Mielec, to Wasze nazwiska pojawią się na trykocie w których nasi piłkarze będą występować w sezonie 2020/21! Cena biletu/cegiełki wynosi 30 zł. Każda osoba może nabyć nieograniczoną liczbę wejściówek. Koszulkę oczywiście będzie można zakupić w sklepie klubowym GKS Tychy, mieszczącym się na Stadionie Miejskimczytamy na stronie GKS’u Tychy.

Źródło: GKS Tychy, fot. fb/GKS TYCHY

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SZOK! Uzbrojony w maczetę uciekł z kwarantanny! Taksówkę zatrzymała policja [WIDEO]

Apele o pozostanie w domu nie pomagały, więc miasta zamykają parkingi [WIDEO]

Duda: Zwolnienie z płacenia składek na ZUS przez 3 miesiące

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close