AlarmRegionWiadomość dnia

Zabierali prawa jazdy i wlepiali mandaty. Akcja drogówki w Katowicach [WIDEO, ZDJĘCIA]

We wtorek, 2 sierpnia katowiccy policjanci przeprowadzili na terenie całego miasta akcję zmasowanych kontroli. W szczególności kontrolowali prędkość i stan trzeźwości kierowców. Głównym celem działań było ograniczenie liczby wypadków i kolizji na drogach. Trzech kierowców, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50km/h, straciło wczoraj swoje prawo jazdy.

Akcję "Kaskada" policja w Katowicach prowadziła już od 6.00 rano. "Suszarki" pojawiły się w centrum, oraz na wylotówkach z Katowic – min. na ul. Kościuszki. Policjanci złapali 1 sierpnia w Katowicach 88 kierowców za zbyt duża prędkośc. W jednym przypadku mowa już także nie o wykroczeniu, a o przestępstwie, bowiem zatrzymany kierowca nie miał prawa jazdy – zostało mu już wcześniej cofnięte. Trzech kierowców, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50km/h, straciło wczoraj swoje prawo jazdy. Akcja trwała do godziny 22.00.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close