Region

Zabójstwo w Będzinie. Na progu mieszkania leżał zakrwawiony mężczyzna

Policja z Będzina zatrzymała wczoraj dwie osoby, które mogą mieć związek z zabójstwem 39-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło ubiegłego wieczoru w trakcie libacji alkoholowej w dzielnicy Brzozowica. Sprawcy zabójstwa może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

Wczoraj około 21.30 oficer dyżurny otrzymał informację od naocznego świadka, że na progu jego mieszkania leży zakrwawiony mężczyzna. Dzięki ustaleniom na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali zgłaszającego, u którego w mieszkaniu, w trakcie libacji alkoholowej, doszło najprawdopodobniej do awantury między jego 29-letnią partnerką, a 39-letnim mężczyzną.

Baron narkotykowy z Polski zatrzymany! Wojciech K. przemycał haszysz i kokainę

Baron narkotykowy z Polski zatrzymany! Wojciech K. przemycał haszysz i kokainę

 

W trakcie szarpaniny zaproszony mężczyzna został ugodzony nożem. 57-letni mieszkaniec Będzina i jego partnerka zostali zatrzymani. Sprawcy zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego więzienia. Czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z będzińskiej komendy pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close