Region

Zabrze: napadli i pobili mężczyznę. Poznajesz ich? [WIDEO]

Policja z Zabrza poszukuje czterech mężczyzn, którzy są podejrzewani o to, że w nocy z 19 na 20 października przy zabrzańskiej galerii handlowej pobili i okradli młodego mężczyznę. Sprawcy ukradli pokrzywdzonemu między innymi zegarek i portfel. Ich wizerunek zarejestrował monitoring.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Osuszanie KAŁUŻY i podryw na elektryczne BMW

Do zdarzenia doszło około godziny 1:50. W pobliżu wejścia do zabrzańskiej galerii od ul. Św. Barbary, widoczni na nagraniu z monitoringu czterej mężczyźni pobili i okradli młodego zabrzanina. Sprawcy zaczepili nieznanego im mężczyznę i po krótkiej rozmowie zaczęli go uderzać zabierając mu zegarek casio g-shock oraz portfel z dokumentami.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego oraz wszelkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców proszone są o kontakt z policją.

Źródło: KMP Zabrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close