AlarmRegionWiadomość dnia

Zabrze: Ostre mordobicie przy Placu Teatralnym! Chuligani zaczepiali i bili niewinnych ludzi! [ZDJĘCIA]

Bandytami, którzy napadali na środku ulicy na niewinnych przechodniów okazała się czwórka mężczyzn w wieku 25-26 lat. Mężczyźni w świąteczny poniedziałek (28 marca) zaczepili 3 pary, które wracały z jednej z zabrzańskich restauracji. Chuligani – po słownych zaczepkach zaatakowali mężczyzn. Towarzyszące im kobiety próbowały zapobiec pobiciu. Jednak nietrzeźwi sprawcy byli bardzo agresywni. Bili i kopali po ciele zaatakowanych mężczyzn.

 

ZDJĘCIA: Czterech bandziorów napadło niewinnych przechodniów przy Placu Teatralnym w Zabrzu

Na miejsce rozróby natychmiast skierowano policyjne patrole. Bandziorów dzięki temu udało się złapać na gorącym uczynku. Okazało się, że byli nie tylko agresywni ale i kompletnie pijani. Trzeźwieli w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że mieli od promila do 2 promili alkoholu w organizmie. Pokrzywdzeni doznali ogólnych potłuczeń ciała, a także rozcięcia łuku brwiowego i złamania nosa. Podczas przesłuchania zatrzymani przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze ograniczenia wolności. Przez półtora roku będą wykonywać nieodpłatnie nadzorowane prace społeczne. Ponadto każdy z podejrzanych musi wypłacić na rzecz każdego pokrzywdzonego zadośćuczynienie w kwocie po 800 złotych.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close