Region

Zabrze: Zabiła konkubenta. Kobiecie grozi dożywocie!

Zabrzańscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo konkubenta. 38-latka przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia. Na wniosek śledczych i prokuratury, sąd tymczasowo aresztował ją na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

 

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w zabrzańskiej dzielnicy Biskupice. Z policyjnych ustaleń wynika, że podczas picia alkoholu pomiędzy 38-letnią kobietą i jej 67-letnim konkubentem doszło do sprzeczki, w trakcie której, mężczyzna został śmiertelnie ugodzony nożem przez swoją partnerkę.

Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało w jej organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Zatrzymana złożyła wyjaśnienia i przyznała się do winy.

Na wniosek prokuratora, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu kobiety na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

 

(źr: Śląska Policja)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close