Region

Zabrze: Znęcał się nad dziećmi konkubiny. Dzieci miały siniaki na całym ciele

35-latek, podejrzany o znęcanie się nad dziećmi konkubiny, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Policjantów zawiadomił lekarz, do którego zgłosiła się matka z dziećmi.

 

Były prezydent traci mandat, bo ma pianino? I co jest w poradniku „Jak przeżyć na SOR?” Sprawdźcie w TOP 5 SILESIA FLESZ!


Policjanci z III komisariatu w Zabrzu prowadzą czynności w sprawie znęcania się nad dziećmi. O podejrzeniach dotyczących przemocy wobec małoletnich, zabrzańską policję zawiadomił lekarz, do którego zgłosiła się matka z dziećmi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to właśnie matka zauważyła zasinienia na ciele swoich dzieci i zgłosiła się na badania do lekarza.

Życiu i zdrowiu małoletnich w wieku 2 i 5 lat nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. 35-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Decyzją prokuratury, na czas trwającego postępowania, został objęty policyjnym dozorem, nakazem opuszczenia mieszkania i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych. Czynności w sprawie trwają, a mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

 

źr. KMP Zabrze

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close