KrajRegionWiadomość dnia

Zagłosuj na Filmową Encyklopedię Powstań Śląskich. Ma szansę na prestiżową nagrodę!

Wśród wytypowanych przez jurorów najlepszych projektów w kategorii „Edukacja i multimedia” znalazła się Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich (organizator: Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach). Przypomnijmy, że w jednej z poprzednich edycji plebiscytu, w 2014 r. otwarcie Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach zwyciężyło w kategorii „Wydarzenie”. Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wejść na stronę www.whr.muzhp.pl, zapoznać się z poszczególnymi wydarzeniami i zaakceptować regulamin plebiscytu. Każdy może zagłosować tylko raz i tylko na jedno zgłoszenie w danej kategorii (łącznie należy wybrać trzy projekty). Kolejność wydarzeń (ich numeracja) na platformie do głosowania jest przypadkowa. Głosowanie trwa do 14 maja (włącznie).

 

Ostateczne wyniki głosowania internautów poznamy w czerwcu. Podczas uroczystego zakończenia w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie nastąpi wręczenie nagród głównych – cennych statuetek wykonanych przez wybitnego rzeźbiarza Macieja Zychowicza oraz wyróżnień dla pozostałych finalistów. Plebiscyt objęto Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorem jest Muzeum Historii Polski w Warszawie.(źr:slaskie.pl)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close