KrajRegion

Zakaz przemieszczania się w sylwestra! Rząd ogłosił nowe obostrzenia

„Wprowadzamy ograniczanie w przemieszczaniu się 31 grudnia w sylwestra od godz. 19.00 do godz. 6.00 1 stycznia” – poinformował na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

 

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

Podobnie jak inne liczne kraje europejskie, również Polska wprowadza ograniczenia w tym dniu. Z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 w całym kraju obowiązuje zakaz przemieszczania się. Wyjątkiem będą m.in. niezbędne czynności służbowe oraz inne wskazane w rozporządzeniu. 

To ograniczenie będzie obowiązywało od godz. 19.00 31 grudnia do 6.00 rano dnia następnego – przekazał minister. Podczas konferencji tłumaczył, że podczas zakazu przemieszczania się uzasadnione będzie tylko wychodzenie z domu np. do apteki lub w celu zawodowym.

Oprócz tego bardzo ważnym elementem jest to, że dla wszystkich osób, które będą przyjeżdżały do Polski transportem zorganizowanym, będzie obowiązek odbycia 10-dniowej kwarantanny – dodał Niedzielski.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zamknięte hotele i stoki narciarskie? NOWE OBOSTRZENIA możliwe od 28 grudnia

Rząd przyjął Narodowy Program Szczepień. Kiedy powrót do normalności?

Magia świąt? Choinki z lasu znikają raczej w inny sposób. Trwa akcja CHOINKA 2020

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close