RegionWiadomość dnia

Zakupowy szał jeszcze trwa. To ostatnie chwile na kupno prezentu [WIDEO]

Zakupowy szał świąteczny nadal trwa. Choć w Wigilię sklepy nie przeżywają już tak dużego oblężenia klientów jak w ostatnich dniach, to pojawiają się tacy, którzy na ostatnią chwilę musieli jeszcze zrobić zakupy.

 

-Takie ostatnie właśnie, bo się okazało, że stół jest troszeczkę większy i okazało się, że potrzebny jest większy obrus – mówi Joanna Dziurdzikowska, mieszkanka Jaworzna. -Dzisiaj jeszcze zakupy dla wnuków. Coś tam dla nich wybiorę może – mówi Maria Kornaś, mieszkanka Jaworzna.

Zakupowy szał jeszcze trwa. To ostatnie chwile na kupno prezentu

Mieszkańcy mają także okazję kupić prezenty na ostatnią chwilę. Duże zainteresowanie wzbudzają między innymi ozdoby świąteczne. -W ostatnich godzinach największa gorączka przedświątecznych zakupów ogarnia, mamy taki szał. Każdy myśli, żeby kupić coś jak najszybciej, bo nie ma czasu. Można kupić na przykład jakieś różne Mikołaje, choinki, lampki świąteczne można jeszcze kupić na prezenty – mówi Michał Skowron, sprzedawca.

Zakupowy szał jeszcze trwa. To ostatnie chwile na kupno prezentu

To jednak ostatnia chwila na świąteczne zakupy. 25 i 26 grudnia większość sklepów będzie nieczynna. A później? Sylwestrowe szaleństwo.(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close