AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Zaprosił pijaną 19-latkę do mieszkania i wykorzystał. 52-latek usłyszał zarzut gwałtu

52-letni mężczyzna zaprosił 19-latkę do swojego domu i wykorzystał fakt, że dziewczyna była w stanie silnego upojenia alkoholowego.

 

Do jednego z krakowskich komisariatów zgłosiła się 19-letnia dziewczyna, twierdząc że została wykorzystana seksualnie przez nieznajomego. Pokrzywdzona opowiedziała policjantom, że poszła do jednego z klubów na Kazimierzu, aby miło spędzić czas. Tam spotkała mężczyznę w wieku około 50 lat. Człowiek ten bawił rozmową 19-latkę, stawiał drinki. Dziewczyna była pod wyraźnym wpływem alkoholu. Nie bardzo wie, jak trafiła do mieszkania mężczyzny, ale tu ocknęła na się moment, w sytuacji nie pozostawiającej złudzeń co do intencji adoratora. Rano udało jej się opuścić mieszkanie.

Młoda kobieta o całym zdarzeniu niezwłocznie powiadomiła policję. Funkcjonariusze z II Komisariatu Policji w Krakowie natychmiast przystąpili do ustalenia sprawcy. Okazało się że jest to 52-letni mieszkaniec Krakowa.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut gwałtu ( art.197 KK ). Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany ma 3 miesiące.

 

(źr: KWP Kraków)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Zaprosił pijaną 19-latkę do mieszkania i wykorzystał. 52-latek usłyszał zarzut gwałtu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close