AlarmRegionWiadomość dnia

Zatrzymani w sprawie zamordowanego Łukasza z Chorzowa

Katowicka policja zatrzymała podejrzanych w sprawie morderstwa zaginionego mieszkańca Chorzowa – 35 letniego Łukasza. We Wrocławiu zatrzymano 40 letniego mężczyznę wraz z jego 33 letnią partnerką. W Katowicach – 38 letniego mężczyznę.

 

 

Krzysztof Rutkowski jest pewien: Łukasz z Chorzowa nie żyje!


Poszukiwania mieszkańca Chorzowa mają tragiczny finał. Jego zwęglone zwłoki zostały odnalezione na polu w województwie opolskim przez okolicznego rolnika. Jak wynika z doniesień świadków, ciało było zwęglone do tego stopnia, że początkowo ciężko było określić płeć denata.

 

Łukasz zaginął 3 sierpnia br., po tym jak miał sprzedać swój samochód mieszkańcowi Świętochłowic. Z zeznań rzekomego kupca samochodu wynikało, że transakcja przebiegła pomyślnie, po czym drogi dwóch mężczyzn się rozeszły. Był on zatem ostatnią osobą, która widziała Łukasza. Zeznania mężczyzny wzbudziły jednak podejrzenia policji.

Podejrzani o zabójstwo w rękach policji

Dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 35-letniego mieszkańca Chorzowa oraz 33-letnią kobietę podejrzaną o zacieranie śladów zbrodni zatrzymali kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach wspierani przez mundurowych z Chorzowa i policyjnych kontrterrorystów. Policjanci zabezpieczyli nielegalną broń, materiały wybuchowe i dużą ilość narkotyków➡️ https://bit.ly/2YTcfpe Polska Policja #zabójstwo

Opublikowany przez Policja Śląska Piątek, 16 sierpnia 2019

Zebrane dowody pozwoliły policji zatrzymać podejrzanego 40 i 38-latka. Przy zatrzymanym we Wrocławiu mężczyźnie znaleziono pistolet i amunicję, a przy jego partnerce – środki odurzające i granat ręczny. W jego mieszkaniu natomiast znaleziono materiały służące do wytworzenia materiałów wybuchowych. Po przeszukaniu zatrzymanego w Katowicach 40- latka znaleziono 1,5 kilograma amfetaminy i 750 gramów marihuany. Trójka usłyszała, m.in. takie zarzuty jak morderstwo, zacieranie śladów przestępstwa, posiadanie broni i narkotyków.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Defilada 100-lecia? Święto Wojska Polskiego w Katowicach ściągnęło tłumy [WIDEO]

Arcybiskup Marek Jędraszewski z poderżniętym gardłem! ZDJĘCIA szokują

Ogromny pożar sortowni odpadów. Zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO z miejsca akcji

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close