AlarmKrajRegion

Arcybiskup Marek Jędraszewski z poderżniętym gardłem! ZDJĘCIA szokują

Zdjęcia, które obiegły internet naprawdę wbijają w fotel. Drag queen z nadmuchiwaną kukłą z przytwierdzonym zdjęciem twarzy arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, podrzynająca mu gardło… Tak się bawiono na wyborach Mr. Gay Poland

 

 

Opublikowany przez PrideNews.pl Niedziela, 11 sierpnia 2019

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

 

Wybory Mr. Gay Poland zorganizowano kilka dni temu w jednym z poznańskich klubów. Teraz sieć obiegły zdjęcia, na których jedna z drag queen podrzyna gardło kukle, z przyklejonym zdjęciem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Zdaniem lokalnych mediów, które sprawę nagłośniły – podczas imprezy miało dojść do symulowania zabójstwa krakowskiego metropolity. Abp Jędraszewski zasłynął ostatnio ostrą krytyką środowisk LGBT.

Zdjęcia od razu spotkały się z falą ostrej krytyki. Adam Bodnar napisał: „Trudno mi znaleźć uzasadnienie dla tego typu działań promujących przemoc”. Zapewnił także, że sprawą zajmie się z urzędu.

Sprawę nagłośniła TVP Poznań. Wg relacji stacji, zdjęcia z imprezy pojawiły się na stronie www klubu, w którym zorganizowano wybory a także na prywatnym profilu na jednym z portali społecznościowych. Na zdjęciach widać drag queen, która trzyma dmuchaną lalkę ze zdjęciem abp Jędraszewskiego, a następnie pozoruje podrzynanie mu gardła. ...-trzyma w jednej ręce kukłę, a drugą mocno wbija w okolice jej gardła. Na koszulce ma czerwone plamy przypominające krew – informowała TVP Poznań.

Po tym, jak zdjęcia obiegły media, w specjalnym oświadczeniu organizatorzy konkursu Miss Lesbian Poland 2019 oraz Mr Gay Poland 2019 mocno potępili takie zachowania.

Czy sprawą zajmie się policja i prokuratura – jeszcze nie wiadomo. Na razie bowiem na policję nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zaginiony Łukasz zamordowany?! Odkryto zwęglone zwłoki!

Katowice jak miasto-twierdza! Defilada 15 sierpnia to utrudnienia na cztery dni!

Zabrze: Tak pijanych nastolatek jeszcze nie widzieli! Miały 3,5 i 4 promile. Prawie się utopiły

źródło: TVP Poznań, RMF FM
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close