AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Zaginiony Łukasz z Chorzowa zamordowany?! Odkryto zwęglone zwłoki!

Zwęglone zwłoki mężczyzny znaleziono pod Opolem. -To zwłoki zaginionego Łukasza z Chorzowa – potwierdza nam Krzysztof Rutkowski, detektyw który zaangażował się w poszukiwania Łukasza.

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik złapany! [FOTO]

UWAGA! Silne opady i burze z gradem na Śląsku

Śmierć młodego górnika w wypadku w kopalni Janina

 

Wszystko wskazuje na to, że mamy koszmarny finał poszukiwań Łukasza z Chorzowa. Młody mężczyzna zniknął po tym, jak sprzedał swoje BMW za 70 tys.zł. Nie odnaleziono ani jego, ani pieniędzy. Po 10 dniach – jak podaje Biuro Detektywistyczne Rutkowski – w rejonie Opola odnaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. To może zdaniem znanego detektywa, który zaangażował się w poszukiwania być poszukiwany Łukasz ze Świętochłowic…

Wczoraj w Katowicach Biuro Detektywistyczne Rutkowski zorganizowało specjalną konferencję prasową, w której wziął udział ojciec Łukasza, który tak jak wszyscy znajomi i bliscy jeszcze do wczoraj wierzyli w szczęśliwe zakończenie tej historii.

 

-Z informacji jakie posiadamy ciało Łukasz zostało znalezione 12.08.2019 r. w okolicach Opola, a dokładnie w kompleksie leśnym pomiędzy Błotnicą Strzelecką a Płużnicą Wielką w powiecie strzeleckim. Zwłoki znalazł rolnik, który jechał traktorem drogą polną w rejonie ruin po Bakutilu, zakładzie produkującym mączkę kostną – czytamy na stronie Biura Detektywistycznego Rutkowski.

 

Dramatyczny finał poszukiwań Łukasza Porwolika. Rolnik znalazł spalone ciało

 

Aktualnie policjanci prowadzą czynności identyfikujące zwłoki w celu pełnego potwierdzenia tożsamości ofiary. Z informacji jakie uzyskał Patriot24.net, Łukasz został zamordowany, a jego ciało zostało spalone. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znalezione ciało było tak zwęglone, że śledczy nie byli w stanie określić płci. W rejonie, gdzie znaleziono zwłoki, znajdowały się również resztki nadpalonych śmieci. Biuro Rutkowski prowadzi dalsze czynności w kierunku ustalenia sprawcy zabójstwa.

-Profesjonalne działania Biura Rutkowski wraz z prowadzonymi czynnościami przez Policjantów Śląskiej Komendy Wojewódzkiej z Katowic doprowadziły do zakończenia działań poszukiwawczych zaginionego – czytamy na www.patriot24.net

 

Na 100-procentowe potwierdzenie przypuszczeń, że zwęglone zwłoki odkryte pod Opolem to ciało Łukasza, który poszukiwany jest nie tylko na Śląsku od 3 sierpnia, kiedy zaginął – musimy poczekać aż do ogłoszenia wyników sekcji zwłok i analiz.

źródło: Biuro Detektywistyczne Rutkowski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close