RegionWiadomość dnia

Zmarł jeden z pięcioraczków urodzonych w Bytomiu

Ogromna tragedia. W Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu zmarł jeden z pięcioraczków, jakie przyszły tu na świat pod koniec lipca.

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik złapany! [FOTO]

UWAGA! Silne opady i burze z gradem na Śląsku

Śmierć młodego górnika w wypadku w kopalni Janina

 

O  śmierci jednego z pięciorga dzieci, jakie przyszły na świat w bytomskim szpitalu poinformował serwis www.bytomski.pl. Przypomnijmy. Pięcioraczki przyszły na świat w Bytomiu 23 lipca. Poród odebrano w w Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Od samego początku lekarze walczą o życie pięcioraczków – dzieci przyszły na świat w 25 tygodniu ciąży. Ich stan po urodzeniu był krytyczny.

Bytom: Na świat przyszły pięcioraczki! To Marcin, Filip, Oliwier, Szymon i Marcelina!

Niestety, jak dzisiaj poinformowali przedstawiciele bytomskiego szpitala nr 2, jedno z pięcioraczków zmarło. Śmierć dziecka nastąpiła w zeszłym tygodniu, o tragedii ze względu na dobro rodziców poinformowano dopiero teraz.

Lekarze cały czas walczą o życie pozostałej czwórki. Jak mówią medycy – są tak samo zaangażowani emocjonalnie w walkę o życie i zdrowie małych pacjentów, jak i rodzice pięcioraczków. Lekarze podkreślają, że więcej informacji na temat zdrowia dzieci podadzą najwcześniej za dwa tygodnie. Życzymy maluszkom dużo zdrowia!

 

źródło: bytomski.plredakcja: Wojciech Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close