AlarmRegion

Zabrze: Tak pijanych nastolatek jeszcze nie widzieli! Miały 3,5 i 4 promile. Prawie się utopiły

Policja z Zabrza interweniowała w sprawie dwóch nastolatek, w wieku 14 i 15 lat, które odpoczywały na pomoście przy jednym ze stawów przy ulicy Tarnopolskiej. Problem jednak w tym, że dzieci były nie upojone wakacjami – a alkoholem! Okazało się, że są kompletnie pijane!

 

 

Dlaczego chcą zamknąć Nikiszowiec? TOP 5 Silesia Flesz

Do zdarzenia doszło wczoraj popołudniu. Policja otrzymała informację od jednego z przechodniów, który zauważył, że dziewczyny są pijane. Zwrócił im uwagę, żeby zeszły z pomostu, bo może się to skończyć tragicznie. Kiedy jedna z nastolatek chciała wstać, straciła równowagę i wpadłą do stawu. Mężczyzna ruszył jej z pomocą i pomógł wyjść. W tym czasie druga z nich, chcąc usiąść na pomoście… również wpadła do wody.

Gdy policja przyjechała na miejsce, postanowiła przewieźć nastolatki do szpitala. Podczas badania trzeźwości okazało się, że te są kompletnie pijane – jedna z nich miała 4, druga – prawie 3,5 promila. Ich sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

Źródło: Śląska Policja

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nożownik złapany! [FOTO]

UWAGA! Silne opady i burze z gradem na Śląsku

Śmierć młodego górnika w wypadku w kopalni Janina

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close