AlarmRegion

Zawiercie: Kto podpalił samochody na Wyszyńskiego? Za podpalacza wyznaczono nagrodę! [FOTO]

Kto podpalił samochody na ulicy Wyszyńskiego w Zawierciu? Mimo, iż od pożaru minęły już ponad 2 tygodnie – podpalacz nadal jest na wolności. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono teraz nagrodę.

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


Pożar, który doszczętnie strawił trzy samochody przy Wyszyńskiego w Zawierciu miał miejsce w nocy z 2 na 3 września. Spłonęły trzy samochody, zaparkowane na tutejszym parkingu. Nikt na szczęście nie ucierpiał, ale straty są ogromne. Sprawa została zgłoszona na Policję – informuje www.zawiercie112.pl

Jest jednak szansa, że mimo iż od pożaru minęły ponad 2 tygodnie – podpalacza uda się jednak złapać. Bo za jego wskazanie wyznaczono teraz nagrodę, a praktyka pokazuje, że to często dobry „odświeżacz pamięci”.

 

Nagroda za pomoc lub informacje które pomogą ustalić sprawcę podpalenia samochodów w Zawierciu to 2000 złotych.

 

Pomocne w schwytaniu podpalacza bądź podpalaczy można przekazywać pod numer telefonu 792-522-426 lub do KPP w Zawierciu.

źródło info i foto: www.zawiercie112.pl
red: W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close