AlarmRegionWiadomość dnia

Zbigniew P. zatrzymany. To on podczas pościgu w Gaszowicach potrącił policjanta

Zbigniew P., mężczyzna który 2 dni temu (11.01) potrącił podczas pościgu w Gaszowicach policjanta – został już złapany.

 

Zbigniew P. , 50-latek z Rydułtów 11 stycznia nie zatrzymał się do policyjnej kontroli w Gaszowicach i potrącił policjanta. Mimo pościgu – nie udało się go od razu ująć. Znaleziono jedynie porzucony przez niego samochód. Mężczyznę namierzono i złapano w sobotę, 13 stycznia w Rydułtowach, kilka kilometrów od jego miejsca zamieszkania.

Zbigniewa P. poszukiwało ponad 30 policjantów w tym dzielnicowi z Rydułtów, doskonale znający topografię miasta i zakamarki, w których mógł się ukrywać mężczyzna. Policja dostawała tez mnóstwo sygnałów od ludzi, którzy widzieli jego zdjęcia w internecie – prokuratura zezwoliła bowiem bezpośrednio po ustaleniu tożsamości poszukiwanego uciekiniera na publikację jego zdjęcia i danych osobowych.

Jak mówią policjanci – Zbigniew P. ukrywając się przed pościgiem, nocował w zabudowaniach gospodarczych. Odnaleziono go wyczerpanego i zziębniętego. W najbliższym czasie ma trafić do prokuratury, gdzie ma usłyszeć zarzuty. (WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close