RegionWiadomość dnia

Zderzenie trzech ciężarówek na A4 w Gliwicach. Utrudnienia jeszcze kilka godzin! [NOWE FAKTY]

Gliwicka policja informuje, że utrudnienia po karambolu z udziałem trzech ciężarówek w Gliwicach na autostradzie A4 potrwają jeszcze kilka godzin. W poniedziałek, 22 lutego przed bramkami na pasach jezdni w stronę Wrocławia doszło do zderzenia 3 samochodów ciężarowych. Ruch na Wrocław puszczony jest tylko jedną nitką.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Do kolizji ciężarówek doszło dziś rano, około 8.30 na gliwickim odcinku autostrady A4, tuż przed bramkami poboru opłat, w kierunku na Wrocław. Z jednego samochodu wypadł ładunek – ciężkie zwoje drutu. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Utrudnienia w tym miejscu autostrady potrwają kilka godzin. Ruch odbywa się jednym pasem. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Gliwicka policja informuje, że utrudnienia po karambolu z udziałem trzech ciężarówek w Gliwicach na autostradzie A4 potrwają jeszcze kilka godzin (fot.KMP Gliwice)
Gliwicka policja informuje, że utrudnienia po karambolu z udziałem trzech ciężarówek w Gliwicach na autostradzie A4 potrwają jeszcze kilka godzin (fot.KMP Gliwice)
źródło: KMP Gliwice
red: W. Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w dowodach osobistych. Co się zmieni?

Kilkudziesięciu policjantów w otwartym pubie Tapster w Pszczynie! Właściciel” To było jak nalot!” [WIDEO]

Taranowali witryny sklepowe matizem. Ich łupem padały zawsze papierosy i alkohol

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close