AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Ze szpitalnego magazynu ukradł psychotropy. Trafił do innego szpitala, gdzie był odtruwany

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do szpitalnego magazynu z lekami i ukradł z niego leki psychotropowe. Policjanci odnaleźli go w innym szpitalu, gdzie trafił na odtrucie.

 

Policjanci z Gorlic zatrzymali mężczyznę, który włamał się do szpitalnego magazynu, z którego ukradł leki psychotropowe. Jak ustalili policjanci to 27-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, który przebywając na terenie szpitala wyważył drzwi do magazynu z lekami i ukradł ponad 30 opakowań leków psychotropowych, a następnie uciekł.

Gorliccy kryminalni bardzo szybko trafili na ślad włamywacza. Jeszcze tego samego dnia znane były jego personalia. Następnego dnia mężczyzna został odnaleziony w jednym z sądeckich szpitali, gdzie trafił będąc pod wpływem środków odurzających. Po udzieleniu mu pomocy medycznej został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu w Gorlicach. Przy sprawcy policjanci zabezpieczyli większość skradzionych leków.

W czasie przesłuchania mężczyzna przyznał się do włamania. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za popełniony czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

(źródło: KWP Kraków)

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close