KrajRegion

Zebra spacerująca po ulicy. Nietypowa interwencja policjantów

Nietypowa interwencja policji. Po ulicach Wąwolnicy (woj. lubelskie) spacerowała zebra. Zwierzę przebyło prawie 10 km zanim trafiło w ręce służb. Jak się okazało, zebra uciekła z Zoo w Wojciechowie.

 

TOP 5 Silesia Flesz radzi, jak stracić fortunę i jak zrobić oborę w Obornikach?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do dyżurnego puławskiej komendy zaczęły wpływać nietypowe zgłoszenia. Kierowcy przejeżdżający przez Wąwolnicę, informowali o zebrze biegającej po ulicach. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Kurowa, którzy ruszyli tropem zwierzęcia. Okazało się, że jeden z mieszkańców Wąwolnicy, widząc zebrę spacerującą ulicą Lubelską w stronę Nałęczowa, schwytał zwierzę i przytrzymał je na własnej posesji, żeby nie dopuścić do jego potrącenia przez jadące samochody.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, ustalili, że zebra uciekła z Zoo w Wojciechowie, a następnie przemaszerowała prawie 10 km do Wąwolnicy. Jak wyjaśnił właściciel zebry, najprawdopodobniej spłoszyły ją dzikie zwierzęta, co spowodowało, że pokonała trzy ogrodzenia i uciekła.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Duda na 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz: Fałszowanie historii i wykorzystywanie Auschwitz to bezczeszczenie pamięci ofiar! [WIDEO]

Dwóch nastolatków strzelało do księży! Są już w rękach policji [FOTO]

Szok! 19-latka zabiła swojego ojczyma. Tragedia w Bobrownikach

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close