KrajRegion

ZESPÓŁ HARMONIC: Zwycięzca walki o „Hit Roku 2018 Szlagierowej Listy”

Walka o tytuł „Hit Roku 2018 Szlagierowej Listy” była zażarta! Zwycięzcą okazał się Zespół Harmonic! Jakie są plany muzyczne zespołu na 2019?

 

W programie „Cafe Silesia” mogliśmy gościć zwycięzców ostatniej walki o tytuł „Hit Roku 2018 Szlagierowej Listy”, czyli Zespół Harmonic! W składzie Aleksandra Fojcik, Damian Fojcik oraz Dawid Pawela.

Jak czują się wygrani? Co chcą przekazać widzom TVS i swoim fanom? Przekonajcie się sami!

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

CAFE SILESIA: Zespół Harmonic. Odzież dla niemowląt

Hit Roku 2018

Obok Zespołu Harmonic, do walki o tytuł „Hitu Roku 2018 Szlagierowej Listy” stanęło 7 artystów: Mona Lisa&Renato Monti, Mateusz Troll i Przyjaciele, Damian Holecki, Krzysztof Koniarek, Karpowicz Family oraz Toby z Monachium. Finał walki rozpoczął się 31 stycznia o 20:15 na antenie TVS.

Walka była bardzo wyrównana, a emocje sięgały zenitu do samego końca. Ostatecznie na podium stanęli Zespół Harmonic z utworem „Tralala” (1. miejsce), Toby z Monachium (2. miejsce) i Karpowicz Family (3. miejsce). Członkowie Zespołu Harmonic, zapytani o swoje odczucia względem wygranej, nie kryją zaskoczenia.

Ogromna radość, ogromne szczęście, ale też ogromne zaskoczenie – mówi Aleksandra Fojcik. – Wielkie wow! Do dziś jeszcze to sobie przyswajamy i próbujemy się z tą myślą oswoić.

To było ogromne zaskoczenie dla nas – zdradza Damian Fojcik. – Do dzisiaj to do nas nie dociera. Już jest 7 dni po, a my nadal w to nie wierzymy.

Zespół Harmonic (fot. TVS)
Zespół Harmonic, Dyrektor TVS Małgorzata Piechoczek, Eugeniusz „Geno” Witek (fot. TVS)

Zespół Harmonic – początki

Zespół Harmonic na rynek muzyczny zawitał w listopadzie 2014. Mimo że formacja skończyła dopiero 4 lata, jej doświadczenie zawodowe sięga lat dzieciństwa członków zespołu.

Muzyka zawsze w naszych sercach grała, właściwie od wczesnych lat dziecięcych, gdy uczyliśmy się w szkołach muzycznych – wspomina Aleksandra Fojcik. – Zawsze gdzieś tam w głowie siedziały myśli, żeby stworzyć coś swojego. I tak też się nasze losy potoczyły, że zaczęliśmy tworzyć swoje rzeczy.

Nim zwycięskie trio stworzyło Zespół Harmonic, Aleksandra i Damian Fojcik rozwijali autorski projekt Avantis. Rozgłos Zespół Harmonic przyniósł utwór „Bądź przy mnie blisko”, debiut w podsumowaniu Listy Śląskich Szlagierów 2014 w Kępnie.

ZOBACZ CAŁY WYWIAD Z ZESPOŁEM HARMONIC W „CAFE SILESIA”

Cafe Silesia: wydanie 7.01.2018

Duet na scenie i w życiu

Nie da się ukryć, że Aleksandra i Damian Fojcikowie są małżeństwem. W wywiadzie z Niną Nocoń zdradzają, jak to jest łączyć życie prywatne z zawodowym.

Nie ma się czasu powadzić – śmieje się Damian Fojcik.

Jest bardzo fajnie – podsumowuje Aleksandra Fojcik. – Obydwoje pracujemy zawodowo i jeszcze mamy inne stanowiska pracy, więc to muzykowanie jest taką naszą dodatkową pracą, ale też wielką pasją i to jest klucz chyba.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Szlagierowa Lista TVS [ZDJĘCIA] Tak to wygląda „od środka”

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close