KrajRegionŚwiat

Zgwałcił noworodka. W więzieniu przebywa jako „osoba zagrożona”. Strażnicy boją się linczu ze strony pozostałych osadzonych

25-latek brutalnie zgwałcił noworodka. Trafił do więzienia, gdzie przebywa w odosobnieniu z obawy przed linczem ze strony pozostałych więźniów.

 

ZOBACZ TAKŻE NAJNOWSZE WYDANIE TVS SILESIA FLESZ

25-letni mieszkaniec Irlandii Północnej został oskarżony o brutalny gwałt na noworodku. Usłyszał zarzut i trafił do więzienia w Maghaberry, gdzie przebywa jako „osoba zagrożona”.

25-latek za wszelką cenę chce opuścić więzienną cele – zaprzecza jakoby miał dopuścić się gwałtu na noworodku. Śledczy i prokuratura nie dają jednak wiary w zapewniania 25-latka co do jego niewinności.

Trwa policyjne śledztwo. Funkcjonariusze nie ujawniają wielu szczegółów ze względu na dobro dziecka i jego rodziny.

 

(źr: Radio Zet/m-ps)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Zgwałcił noworodka. W więzieniu przebywa jako „osoba zagrożona”. Strażnicy boją się linczu ze strony pozostałych osadzonych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close