KrajRegion

Znęcał się nad psem. Robił to ze szczególnym okrucieństwem. W ciele zwierzęcia znaleziono 15 pocisków

35-latek znęcał się nas swoim psem. Strzelał do niego z wiatrówki. Pies znajduje się obecnie pod opieką lekarza weterynarii i do chwili obecnej nie chodzi. 35-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach (woj. lubelskie) zatrzymali 35-latka, który znęcał się nad psem ze szczególnym okrucieństwem, strzelając do niego wielokrotnie z wiatrówki.

Pies został odnaleziony na terenie gminy Trzeszczany z urazem tylnej łapy. Po wykonaniu zdjęć rentgenowskich przez lekarza weterynarii okazało się, że w ciele zwierzęcia znajduje się około 15 śrutów. Pies przeszedł operację usunięcia śrutu znajdującego się w pobliżu kręgosłupa. Jego stan realnie zagraża życiu. Obecnie znajduje się pod opieką lekarza weterynarii i do chwili obecnej nie chodzi.

Zatrzymany 35-latek z gminy Trzeszczany odpowie teraz przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawiania wolności.

 

(źr: Policja Lubelska)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close