AlarmRegionWiadomość dnia

Zobaczcie, co dwóch pijanych wandali potrafi zrobić z przystankiem! [ZDJĘCIA]

Niestety – zniszczenie wiaty tramwajowej w Będzinie to nie odosobniony przypadek. Przystanki są notorycznie niszczone w całym regionie. W tym jednak wypadku udało się wandali złapać.   

Do zdarzenia doszło w centrum Będzina, gdzie spotkali się dwaj młodzi mężczyźni. 17 i 25-latek postanowili uczcić spotkanie alkoholem. Zakupione trunki szybko się jednak skończyły, co zwiastowało rychłe zakończenie spontanicznej imprezy. Jak mówią będzińscy policjanci – być może w tym momencie mężczyzn dopadła frustracja, którą postanowili wyładować na wiacie przystanku tramwajowego. Nie wiedzieli jednak, że ich "zabawę" obserwuje świadek, który o zdarzeniu poinformował niezwłocznie policję.

Wysłany na miejsce patrol już po chwili zatrzymał obu wandali w pobliżu zdewastowanego przystanku. Przeprowadzone badanie wykazało, że w organizmie 25-latka znajdują się niespełna 2 promile alkoholu, jego młodszy kompan miał w organizmie nieco ponad promil. Starszy z mężczyzn noc spędził na izbie wytrzeźwień, 17-latek natomiast trafił pod opiekę rodziny. Dalszym losem starszego wandala zajmie się teraz sąd i prokurator. Nastolatek stanie przed obliczem sądu rodzinnego.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close