Region

Zobaczył na ulicy płaczącą staruszkę. W reklamówce miała 45 tysięcy złotych

Bohaterski mieszkaniec Jaworzna uratował 77-letnią kobietę przed stratą wszystkich oszczędności. Gdy szedł przez centrum miasta, zobaczył, że staruszka płacze wręczając młodemu mężczyźnie reklamówkę, w której były pieniądze.

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

Pan Piotr podszedł do kobiety i zapytał co się stało. Ta odpowiedziała, że zadzwonił do niej policjant i poinformował, że jej wnuk doprowadził do śmiertelnego potrącenia i potrzebne są pieniądze, które trzeba zapłacić prokuratorowi. 200 tysięcy złotych. Kobieta tyle nie miała, ale wypłaciła wszystkie swoje oszczędności. Mężczyzna szybko wytłumaczył schemat działania oszustów i ujął 23-letniego złodzieja.

Okazało się, że jest to mieszkaniec Rybnika. Trafił już do aresztu. Wczoraj za obywatelską postawę panu Piotrowi dziękował komendant policji z Jaworzna mł. insp. Artur Stachańczyk.

Źródło i foto: KMP w Jaworznie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close