KrajRegion

Zrobił sobie prywatne wysypisko śmieci pod oknami sąsiadów. Służby działają, ale bezskutecznie

Mężczyzna ma na swojej posesji prywatne wysypisko śmieci. Zwozi wszystko co się da, przeterminowaną żywność, złom, palety itp. Taki widok i smród przeszkadza sąsiadom. Mimo tego, że służby interweniują, mężczyzna nadal nie zlikwidował wysypiska.

 

ZOBACZ TAKŻE: W takich warunkach mieszkała z 10 psami na 20m2. Odchody były wszędzie.

W takich warunkach mieszkała z 10 psami na 20m2 [ZDJĘCIA] Odchody były wszędzie

Jeden z mieszkańców Janopola (woj. lubelskie) zorganizował na swojej posesji prywatne wysypisko śmieci. Pod jego oknami jest wszystko, ale najgorszy dla sąsiadów jest smród, który wyzwala się z przeterminowanej żywności, którą po okolicy roznoszą bezpańskie psy.

Mieszkańcy Janopola próbują rozwiązać problem, ale bezskutecznie. Urząd Gminy w Kłoczewie nakazał mężczyźnie usunięcie śmieci. Ten natomiast sprawę zbagatelizował.

Skargi spływają również do sanepidu w Rykach. Jednak i to nie przynosi skutku. Sanepid ustalił jedynie, że właściciel prywatnego wysypiska nie sprzedaje zgromadzonej żywności.

 

źr. Polsat News/m-ps

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Zrobił sobie prywatne wysypisko śmieci pod oknami sąsiadów. Służby działają, ale bezskutecznie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close